PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Filename
ja: ファイル名

en: Continue
ja: 継続

en: Role
ja: 役割

en: Entity
ja: エンティティ

en: Reload form
ja: フォームを再読み込み

en: View mode
ja: ビュー・モード
