PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Continue
kk: Жалғастыру
