PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Role
ku: ڕۆل
