PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Role
lt: Rolė

en: Entity
lt: Esybė

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
