PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Continue
ml: തുടരുക
