PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Role
nl: Rol

en: Entity
nl: Entiteit

en: File field
nl: Bestandsveld

en: Reload form
nl: Formulier herladen

en: View mode
nl: Weergavemodus
