PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд

en: Filename
os: Файлы ном
