PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Role
pa: ਰੋਲ
