PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Filename
sv: Filnamn

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Role
sv: Roll

en: Entity
sv: Objekt

en: View mode
sv: Visningsläge
