PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Role
te: పాత్ర

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
