PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
