PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Filename
uk: Назва файла

en: Continue
uk: Продовжити

en: Role
uk: Роль

en: Entity
uk: Сутність

en: Reload form
uk: Оновити форму

en: View mode
uk: Режим перегляду
