PDF Archive (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Role
vi: Vai trò

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
