PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Continue
af: Gaan voort

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Role
af: Rol
