PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Continue
ast: Siguir

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Role
ast: Rol
