PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Filename
bg: Име на файла

en: Continue
bg: Продължи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Role
bg: Роля
