PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Continue
bn: এগিয়ে চল
