PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Continue
bs: Nastavi

en: Role
bs: Uloga
