PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Continue
ca: Continua

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Role
ca: Rol

en: Entity
ca: Entitat

en: View mode
ca: Mode de visualització
