PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Filename
cs: Název souboru

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: View mode
cs: Režim zobrazení
