PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Filename
da: Filnavn

en: Continue
da: Fortsæt

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Role
da: Rolle

en: Reload form
da: Genindlæs formular
