PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
