PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Role
el: Ρόλος

en: Entity
el: Οντότητα

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
