PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
