PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image
eu: Irudia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Role
eu: Rol

en: Entity
eu: Entitatea
