PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Default
fi: Oletus

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Continue
fi: Jatka

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Role
fi: Rooli

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Reload form
fi: Uudelleenlataa lomake

en: View mode
fi: Näyttötila
