PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Default
fil: Pamantayan

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
