PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Default
fr: Par défaut

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Continue
fr: Continuer

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Role
fr: Rôle

en: Entity
fr: Entité

en: Reload form
fr: Recharger le formulaire

en: View mode
fr: Mode d'affichage
