PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Filename
he: שם קובץ

en: Continue
he: להמשיך

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Role
he: תפקיד

en: Entity
he: יישות

en: View mode
he: מצב תצוגה
