PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Role
hi: भूमिका

en: Entity
hi: इकाई

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
