PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Continue
hr: Nastavi

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Role
hr: Uloga
