PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: Footer
ht: Pye paj
