PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Role
id: Peran

en: Entity
id: Entitas

en: View mode
id: Modus tampilan
