PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Continue
is: Halda áfram

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Role
is: Hlutverk
