PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Role
jv: Parāgā
