PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Continue
km: បន្ត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Role
km: តួនាទី
