PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
