PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Role
lv: Loma

en: Entity
lv: Entītija

en: View mode
lv: Skata režīms
