PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
