PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
