PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Continue
nn: Hald fram

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Role
nn: Rolle
