PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Continue
oc: Contunhar

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Role
oc: Ròtle

en: Entity
oc: Entitat

en: Reload form
oc: Recargar lo formulari

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
