PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Role
pl: Rola

en: Entity
pl: Encja

en: File field
pl: Pole pliku

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz

en: View mode
pl: Tryb widoku
