PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Continue
ps: دوام

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Role
ps: ونډه
