PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Predefinido

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Continue
pt: Continuar

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Role
pt: Grupo

en: Entity
pt: Entidade

en: View mode
pt: Modo de visualização
