PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Filename
ru: Имя файла

en: Continue
ru: Продолжить

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Role
ru: Роль

en: Entity
ru: Сущность

en: Reload form
ru: Перезагрузить форму

en: View mode
ru: Режим просмотра
