PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
