PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
