PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје

en: Role
sr: Улога

en: View mode
sr: Врста приказа
