PDF Archive (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Continue
tr: Devam et

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Role
tr: Rol

en: Entity
tr: Nesne

en: Reload form
tr: Formu yeniden yükle

en: View mode
tr: Görünüm kipi
